poniedziałek, 11 kwietnia 2011

11.04 podo.pl

  Poszukując butów na wiosnę/lato natrafiłam na nowy serwsi prezentujący obówie dostepne w sieci. Serwis ten występuje pod nazwą podo.pl.

Dostępne są tam buty damskie i męskie, każde podzielone na różne kategorie co doskonale ułatwia wyszukiwanie.Dodatkową ciekawostką i plusem jest możliwośc wyszukania butów poprzez wybranie odpowiedniego dla siebie rodzaju czubka, fasonu, wysokości i rodzaju obcasa, rozmiaru, wzoru, koloru oraz marki.

Na stronce można się także dowiedziec jakie marki są w aktualanym sezonie najbardziej polecanejakie kolory, materiały sa w danym sezonie modne


Warto się zarejestrowac, gdyż po zalogowaniu się na podstawie danych i uprzednich działań podsuną się najlepsze produkty odopowiednie dla danego klienta.... W każdym razie bardzo przydatne :)

Można skorzystac ze schowka, co w praktyce jest niezwykle wygodne.. Mamy później butki, które nas zainteresowały w jednym miejscu bez konieczności wyszukiwania ich na nowo w serwisie.
Logowanie sie daje także mozliwośc bycia na bieżąco z nowymi kolekcajmi....

Buty są ogólnie bardzo zróżnicowane więc myślę, że wielu z nas znajdzie coś dla siebie. Sama widzialam klilka, które chetnie zagosciłabym w swojej szafie :)
Zapraszam do odwiedzin :-)) clik

3 komentarze:

Jadore ce style pisze...

ciekawe buty mają :)

Anonimowy pisze...

ooo świetne butki!! zaraz wejdę sobie pooglądac :)

Annkaf pisze...

Kilka par wpadło mi w oko! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...