środa, 9 marca 2011

09.03. Lity

 Nastepny temat - lity. Jeffrey Campbell w swojej kolekcji Foxy Platforms pod nazwą "Lita" skopiował pierwotna wersję "Dungeon" z kolekcji Charles Anastase'a z na sezon jesień/zima... 2009. Tańszą wersję..
Dungeony nigdy nie trafiły do regularnej sprzedaży a ich cena pozostaje owiana tajemnicą.  Miały je na nogach Lady Gaga, Pixie Geldof, Alexa Chung i Vivienne Fillol-Cordier. Ciekawostka jest, że Jeffreya Campbella uprzedziła.. Jessica Simpson kolekcją  "Dany Platforms" inspirowane projektem "Wooden Platforms" Charles'a Anastase'a z 2009 roku.
 Lity zostały okrzykniete najgoretszym chitem jesieni/zimy 2010/2011
Blogerki zwariowały na ich punkcie. Choc nie wiele z nich je ma, to wiele o nich na swoich blogach wspomina..
Budza wiele kontorwersji ale na pewno nie można odmówic im charakteru..
Mają na tyle unikatowy "krój", że z pewnościa rzucaja się w oczy i zostają w pamięci.
Sa wygodne ale niebanalne.
Wystepują chyba we wszystkich kolorach oraz róznorodnych fakturach. Łączy je charakterystyczny drewniany 13 cm obcas oraz 5 cm platforma.
Z powodu ceny nie osigalne dla wielu przy czym bardzo pożądane.
 "Obserwatorzy" tych butów dzielą się na dwie grupy.Na tych którym się absolutnie nie podobają i na tych, którzy są w nich zakochani..
Podobno zaraz po przymierzeniu można przekonac się do nich lub utwierdzic w musie zakupu ze wzgędu na ich ogromna wygodę gdyż z pozoru nie do noszenia po przymierzeniu to najwygodniejsze buty na obcasie.


Co myślicie na ich temat? 

6 komentarzy:

pinkdog pisze...

Fakt Lity są bardzo wygodne, za to Jessica Simpson Dany już mniej :(, ale też daje się w nich chodzić.

Signorina Sinnerina pisze...

Domyślam się,że muszą być wyjątkowo wygodne w letni mega upał:) A tak ogólnie to miarą wygodności butów na obcasach jest to jak szybko( i czy w ogóle) da się w nich biegać:) A nie wiem czy ktoś już próbował biegać w Litach...

Pozdrawiam,
Signorina Sinnerina

alliszja pisze...

przedstawione tutaj lity są z kolekcji jesień/zima 2010/2011 na upalnie dni są tego typu podobne do kolekcji Jessicy Simpson :)
Ja słyszałam, że wygodę butów sprawdza się spędzając w nich cały dzień. Bieganie? hmm

pozdrawiam!!

tattwa pisze...

szczerze mówiąc, choćby nosił je cały świat, NIC mnie do tych butów nie przekona :) ale co kto lubi :) ciekawe, kiedy będzie bezczelna kopia w H&M :))

alliszja pisze...

no tak... każdy lubi co innego :) Mi się one tez nie za bardzo spodobały kiedy zobaczyłam je pierwszy raz, wydawały mi sie dziwne ale oswajając się z ich wygladem doszłam do wniosku, że są świetne, oryginalne itp :)

Pozdrawiam i dziękuję za komenty!

ruda małpa pisze...

mnie się podobają, choć pewnie nie są odpowiednie na moje wymagające stopy i charakter pracy!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...